TOUŽÍTE PO DOBRODRUŽSTVÍ, ZÁŽITCÍCH A POZNÁNÍ?
VYDEJTE SE NA DINOEXPEDICI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Po dlouhých čtyřech letech jsou dinosauři z DinoParku zpět v jihočeské metropoli a přivážejí s sebou obří porci druhohorní zábavy a poučení. A co všechno tentokrát uvidíte? Robotický Triceratops vám ukáže, že i dinosauři museli čůrat, nad hlavou se vám občas proletí Pteranodon, nemůže chybět ani vládce druhohor Tyrannosaurus rex nebo 12 metrů dlouhý Brachiosaurus. Zblízka můžete prozkoumat, kterému se z jedné půlky dostanete doslova pod kůži. Na pořádné DinoExpedici nemohou chybět ani expediční dopravní prostředky, takže se můžete těšit na vrtulník nebo

si prohlédnout Jeep v obležení mláďat Tyrannosaura rexe. Tím ale výčet dinosaurů a zábavy zdaleka nekončí! Unikátní fotku pořídíte ve Fotokleci, děti si mohou vybrat originální DinoTetování nebo vyzkoušet výzvu na DinoRiders. Součástí výstavy je také 3D kino, ve kterém tentokrát uvidíte film Fino Dino a Dina Mina poprvé v DinoParku a nakonec je pro vás připraven i oblíbený DinoShop naplněný spoustou dinosauřích suvenýrů.Tak nezapomeňte, DinoExpedice startuje 27. ledna 2023, buďte u toho!

27. 1.–12. 3. 2023

 Výstaviště České Budějovice
Pavilon T2
Otevírací doba: 10–18 hod.

CENÍK VSTUPNÉHO

INFORMACE PRO ŠKOLY

DinoExpedice je vhodným cílem nejen pro školní výlet, ale také jako součást výuky přírodopisu. Vedle paleontologicky věrných modelů umístěných do dekorací připomínajích druhohorní přírodu se žáci mohou seznámit s informacemi o jednotlivých druzích dinosaurů a o vývoji života na planetě Zemi. Vše je zpracováno zábavnou a atraktivní formou, která bude bavit žáky i jejich pedagogický doprovod.
Objednávání školních výletů dopředu není nutné.

K parkování autobusů jsou návštěvníkům Výstaviště České Budějovice k dispozici vyhrazené parkovací plochy v dobré docházkové vzdálenosti. Pro bližší informace o možnostech parkování nás kontaktujte na emailové adrese info@vcb.cz.

Pro pedagogický doprovod (1–2 učitelé na třídu) školních výletů a exkurzí je vstup zdarma.

KONTAKT

WEST MEDIA, s.r.o., Stará cesta 2, 312 00 Plzeň    |    Tel: +420 377 227 494    |    E-mail: info@dinopark.eu

IČ: 63506572 | DIČ: CZ63506572